Direksiyon Simidi Kılıfları

Aracınızın zamanla eskimiş, yıpranmış, deforme olmuş, Direksiyon Simidi değişimi ve tamirleri yapılır. Aracınızın orjinal derisi ile değiştirebildiğiniz gibi farklı renk ve modelde de yenileme yapılır. Her marka ve her model araç için direksiyon simidi kılıfı, tamiri, değişimi yapılır.

Direksiyon üzerindeki eski yıpranmış kaplaması, yeni orjinal desen ve orjinal rengindeki deri, orjinal dikiş sistemi ile dikilmek suretiyle tekrardan kaplanır.

Alternatif olarak boya ile kısmi olarak aşınmış direksiyon simidinin aşınan kısımları, orjinal desenine uygun olarak onarılır.

Örnek Direksiyon Kılıfları - Tamiri

direksiyon_kilifi

direksiyon_kilifi1

direksiyon_kilifi10

direksiyon_kilifi2

direksiyon_kilifi3

direksiyon_kilifi4

direksiyon_kilifi5

direksiyon_kilifi6

direksiyon_kilifi7

direksiyon_kilifi8

direksiyon_kilifi9

 

 

 

 

Arama Kelimeleri

dikimi, deri dikişli kılıf, direksiyon dikim, soyulmuş, eskimiş direksiyon, kaliteli deri kılıf, sedef kaplama, sarmal direksiyon, ucuz kılıfı, uygun fiyat, kocaeli direksiyon, kocaeli, nasıl dikilir, sarmal direksiyon kılıfı, kırmızı dikişli, mavi dikişli, ticari taksi direksiyon kılıfı, suni deri, ithal deri, alkantara,komple kaplama, kolları kaplama, komple , tam kalıp, orjinal orjinal kaplama, araca özel, araca göre kalıp, araca göre kalıp, original, original classics, original sport, sedef sökme, tuşsuz, kapaksız, direksiyon kopmuş, kenarları soyuldu, yapan yer, direksiyoncu, yenileme, tamir, full kaplama, tam,

Araç Emniyet Kemerleri

Araç Emniyet Kemerleri

Oto Araç Araba Renkli Emniyet Kemerleri

İNCELE
Oto Koltuk Döşeme

Oto Koltuk Döşeme

Oto Döşeme Nedir? Nasıl Yapılır?

İNCELE
Deri Koltuk Tamiri

Deri Koltuk Tamiri

Deri Koltuk Yenileme Tamir

İNCELE